تعمیر اساسی پمپ ساکشن دستگاه لایروب 3800

 

 

مدیر عامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا خبر داد:

تعمیر اساسی پمپ ساکشن دستگاه لایروب 3800

 

 مدیر عامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا از انجام عملیات تعمیر اساسی پمپ ساکشن دستگاه لایروب کاترساکشن 3800 در تیر ماه سال جاری خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران نیرو خوزستان صبا "رحمان خندانی" اظهار داشت: با توجه به دستور و تاکید معاونت حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان در خصوص تسریع در اجرای عملیات لایروبی رودخانه کارون، عملیات تعمیر اساسی و راه اندازی پمپ ساکشن دستگاه لایروب کاترساکشن 3800 با نام جهاد بهمنشیر 2 در تیر ماه سال جاری انجام شد.

 

وی گفت: این عملیات تعمیراتی تحت نظارت مستقیم و همراهی دفتر ماشین آلات و لایروبی سازمان آب و برق خوزستان انجام گرفته است و تعمیرات انجام شده شامل تعویض و تعمیر قطعات معیوب و تعویض مکانیکال سیل این پمپ ساکشن می باشد و کلیه مراحل تعمیرات آن توسط کارشناسان و مهندسین متخصص شرکت عمران نیرو خوزستان صبا انجام گرفته است.

خندانی با بیان اینکه توان پمپاژ این پمپ ساکشن  1700 متر مکعب در ساعت است افزود: پس از انجام کلیه مراحل تعمیرات و تعویض قطعات معیوب، این پمپ ساکشن مجددا برروی دستگاه لایروب کاترساکشن 3800 مستقر در رودخانه کارون اهواز نصب گردید و آماده بهره برداری می باشد.

 

مدیر عامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا اذعان داشت: پس از انجام سرویس های دوره ای و بازدید های مورد نیاز دستگاه لایروب و آماده سازی نهایی این دستگاه، پروژه لایروبی رودخانه کارون در مقطع پل پنجم تا پل هشتم آغاز می گردد.